Waluty

Promocje
-55 % Liposomowy krem przeciwstarzeniowy do cery dojrzałej intensywnie nawilżający  BINGOSPA
-55 % Liposomowy krem przeciwstarzeniowy do cery dojrzałej intensywnie nawilżający BINGOSPA

35,99 zł

Cena regularna: 82,00 zł

Najniższa cena: 82,00 zł
szt.
-70 % ULTRA NAWILŻENIE ULTRA WYGŁADZENIE  Serum do twarzy kwas hialuronowy witamina E 100 ml
-70 % ULTRA NAWILŻENIE ULTRA WYGŁADZENIE Serum do twarzy kwas hialuronowy witamina E 100 ml

23,99 zł

Cena regularna: 80,00 zł

Najniższa cena: 23,99 zł
szt.
-65 % CELLULIT LIPOLIZA Ekstrakt z guarany 50% Żel do pielęgnacji ciała 100 ml
-65 % CELLULIT LIPOLIZA Ekstrakt z guarany 50% Żel do pielęgnacji ciała 100 ml

34,99 zł

Cena regularna: 100,00 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
szt.
Koncentrat cynamonowo - algowy z L-karnityną BINGOSPA
Koncentrat cynamonowo - algowy z L-karnityną BINGOSPA

37,99 zł

Cena regularna: 44,00 zł

Najniższa cena: 44,00 zł
szt.
Olej arganowy (Surowiec Kosmetyczny 100 %) BINGOSPA 30 ml
Olej arganowy (Surowiec Kosmetyczny 100 %) BINGOSPA 30 ml

27,99 zł

Cena regularna: 44,00 zł

Najniższa cena: 44,00 zł
szt.
-55 % "Bez igieł, bez bólu" z kwasem hialuronowym BINGOSPA
-55 % "Bez igieł, bez bólu" z kwasem hialuronowym BINGOSPA

98,50 zł

Cena regularna: 220,00 zł

Najniższa cena: 98,50 zł
szt.
MIMICZNE I STARZENIOWE "Bez igieł, bez bólu" BINGOSPA
MIMICZNE I STARZENIOWE "Bez igieł, bez bólu" BINGOSPA

96,50 zł

Cena regularna: 105,00 zł

Najniższa cena: 105,00 zł
szt.
Do suchej skóry dłoni - łokci - kolan - stóp balsam z witaminą E - bez zapachu 250 g
Do suchej skóry dłoni - łokci - kolan - stóp balsam z witaminą E - bez zapachu 250 g

18,99 zł

Cena regularna: 50,00 zł

Najniższa cena: 18,99 zł
szt.
ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW  Płynna keratyna  z biotyną, kwasem hialuronowym, L-cysteiną i witaminą C BINGOSPA
ZWIĘKSZA OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW Płynna keratyna z biotyną, kwasem hialuronowym, L-cysteiną i witaminą C BINGOSPA

79,99 zł

Cena regularna: 96,50 zł

Najniższa cena: 96,50 zł
szt.
NA POROST  WŁOSÓW Ekstrakt z drożdży  100 ml  30 %  BINGOSPA
NA POROST WŁOSÓW Ekstrakt z drożdży 100 ml 30 % BINGOSPA

38,99 zł

Cena regularna: 80,00 zł

Najniższa cena: 38,99 zł
szt.
-30 % Sól kolagenowa BINGOSPA
-30 % Sól kolagenowa BINGOSPA

10,50 zł

Cena regularna: 15,00 zł

Najniższa cena: 15,00 zł
szt.
Mydło do pielęgnacji stóp ze skłonnościami do grzybicy BINGOSPA
Mydło do pielęgnacji stóp ze skłonnościami do grzybicy BINGOSPA

11,99 zł

Cena regularna: 14,00 zł

Najniższa cena: 14,00 zł
szt.

BÓL NÓG - CIĘŻKIE ZMĘCZONE NOGI Żel zielony z ekstraktem z miłorzębu japońskiego 250 g BINGOSPA

Wysyłka: 1 dzień
Cena: 15,99 zł

Cena regularna:

15.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.87439
Kod produktu: 824

Żel zielony do pielęgnacji i masażu nóg przy uczuciu "ciężkich nóg". Żel zawiera ekstrakt z kasztanowca, olejek miętowy, aloes oraz ekstrakt z miłorzębu japońskiego. Charakteryzuje lekką konsystencją, po masażu całkowicie się wchłania, nie pozostawiając na skórze uczucia suchości.

Pajączki na nogach to inaczej teleangiektazje, czyli poszerzone, drobne naczynia krwionośne. Wyglądają jak rozgałęziające się, cieniutkie żyłki widoczne pod skórą. Mają one zwykle kolor niebieskawy lub czerwony i nie są wyczuwalne pod palcami. Mogą zajmować zarówno niewielką, jak i dużą powierzchnię skóry.

U kobiet najczęściej pękające naczynka są efektem działania estrogenów na mięśnie naczyń włosowatych, przez co zwiększa się ich skłonność do rozszerzania się i pękania. Powstawaniu tzw. „pajączków” sprzyjają leki hormonalne oraz sterydy. Często zmiany te są dziedziczne. Na kruche naczynka źle wpływa też opalanie, wielogodzinne stanie na wysokich obcasach i siedzący tryb życia.

 
 
Działanie aktywnych składników: 
 
  • ekstrakt z kasztanowca - bogate źródło escyny, która wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Badania kliniczne przeprowadzone z udziałem pacjentów cierpiących na przewlekłą niewydolność żylną lub żylakowatość wykazały zmniejszenie obrzęku spowodowane zmniejszeniem przepuszczalności włośniczek. Escyna hamuje szkodliwy enzym - hialuranidazę, który jest odpowiedzialny za "psucie" ścian naczyń krwionośnych. Escyna hamując działanie enzymu hialuronidazy, zapobiega rozkładowi kwasu hialuronowego, głównego spoiwa śródbłonka naczyń. Escyna hamuje rozkład także innych enzymów (hydroliz) - destabilizujących i rozkładających konstrukcję naczyń. Ta substancja lecznicza zwiększa też odporność mikronaczynek na pękanie - dzięki czemu zapobiega wysiękom osocza krwi i wynikłym z tego obrzękom;
  • miłorząb japoński - pojędrnia i uelastycznia skórę, neutralizuje wolne rodniki.
  • olejek miętowy - działa kojąco, odświeżająco, chłodząco,
  • aloes - nawilżą i regeneruje.
 
Sposób użycia:  niewielką ilość żelu nanieść na skórę, masować do wchłonięcia. Stosować max. 3 razy dziennie.
 
Waga  250 g

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

2 czerwca 2014

Recenzję możecie znaleźć na moim blogu .Ciekawska Magdalena" Żel zielony do masażu i wcierania- sprawdził się idealnie jeśli chodzi o ociężałość nóg. W momencie, gdy czułam iż moje łydki są ciężkie i obolałe natychmiastowo nakładałam na nie zielony, żel ,który tuż po nałożeniu zaczyna je przyjemnie chłodzić. Osobiście nie cierpię uczucia chłodu ale w tym przypadku jest ono jak najbardziej wskazane, a dodatkowo jest one na tyle przyjemne i znośne, że nawet je polubiłam. Zielonego żelu nie wmasowałam ani przez 3 ani przez 10 minut bo tak naprawdę jestem za leniwa na takie rzeczy ale on naprawdę działa nawet jeśli wsmarujemy go w łydki przez 15 sekund i pozostawimy do samodzielnego wsiąknięcia. Do około 10 minut bolesność nóg ustaję,a opuchlizna zaczyna spadać. Żel nie stosuję codziennie tylko wtedy, gdy mam ciężkie nogi chyba, że to powtarza się przez kilka dni. Jednorazowa aplikacja wystarcza aby nogi powróciły do normalnego funkcjonowania chyba, że jeszcze są upały, które u mnie wymagają te dolegliwości to dwa razy wtedy smaruję łydki. Po przez długotrwałe stosowanie żelu zauważyłam iż moje dolegliwości się zmniejszyły i nogi coraz rzadziej puchną i bolą. Jeśli chodzi o teleangiektazję (trwałe występujące naczynka),czy nasze swojskie pajączki mam jedna taką sztukę na prawej nodze. Z pewnością ten żel nie usunie już powstałych naczynek ale na pewno wzmocni je na tyle, dzięki wyciągowi z kasztanowca iż nie pojawią się kolejne. Dlatego stosując zielony żel możemy w pewien sposób zapobiec rozrastaniu się nowych naczynek, a te stare na tyle wzmocnić aby się jeszcze bardziej nie pogłębiały. Oczywiście nie jest ze mnie żaden specjalista i osoby z większym problem (nie jeden malutki pajączek-taki jak mój) na pewno mogę wypróbować ten żel jako wspomagacz ale nie chce aby pomyślały iż to jest super lekarstwo i zdziała cuda. Żel bardzo szybko się wchłąnia, nie postawia tłustej warstwy i nie przesusza można spokojnie zastosować go przed ubraniem się.

25 czerwca 2024

Zielony żel sprawił, że opuchlizna ustąpiła , nogi stały się lekkie i bezbolesne. Polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium